ART / Lithographs / Litograph in colors 14943247
nr 1494 3247
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Sven Lingardsz (b. 1944), Sweden. Signed, Käpphästar/Monument, outer dimensions including frame: 57x70, outer dimensions including frame: 63x76,
LITOGRAPH IN COLORS, 2 st, Signerade, Käpphästar/Monument, färglitografi, yttermått inklusive ram: 57x70, färglitografi, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Sven Lingardsz, Swedish painter, born 1944.
SEK 400
Monday October 3 2022
at 18:22:20
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr